Dom

Shenzhen Kingze Development Industrial Co., Ltd

Im Online Czat teraz

Shenzhen Kingze Development Industrial Co., Ltd

1 2
Shenzhen Kingze Development Industrial Co., Ltd Shenzhen Kingze Development Industrial Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Kingze
Ilość pracowników : >220
Rok założenia : 2018
pc Export : 90% - 100%
Firma Shenzhen Kingze Development Industrial Co., Ltd, założona w 2018 roku, jest działem handlu zagranicznego Huizhou Dongfengyuan Industrial Co., Ltd Huizhou Dongfengyuan Industrial Co., Ltd (w skrócie DFY), z ponad 220 wykwalifikowanymi pracownikami.

Istnieją dwie niezależne bazy produkcyjne o powierzchni ponad 40 000 metrów kwadratowych. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i przetwarzaniu części sprzętowych i produktów gotowych, również do modeli wykonanych ręcznie. Nasze główne linie to: Artykuły kuchenne, Artykuły łazienkowe, Artykuły barowe, Produkty hotelowe, Produkty gospodarstwa domowego i przedmioty związane z kawą itp.

Jeśli chodzi o półprodukty, mamy możliwość produkcji odlewów stopowych, części do tłoczenia, części do rozciągania, części tokarek, części wtryskowych i innych akcesoriów sprzętowych. DFY jest wyposażony w precyzyjną tokarkę CNC, komputer CNC, prasę hydrauliczną CNC , maszyna do spuszczania na biurko, spawarka laserowa, grawerka laserowa, maszyna do sitodruku, maszyna do polerowania i inny sprzęt do produkcji preison i wtórny sprzęt testujący. Oprócz maszyn DFY uzyskała certyfikat systemu jakości ISO9001 i certyfikat SEDEX w Wielkiej Brytanii.

Satysfakcję klienta uważamy za ostateczny cel naszej usługi. Dzięki profesjonalnej technologii, doskonałej jakości i głębokiemu doświadczeniu w branży, utrzymujemy „Jakość na pierwszym miejscu, najwyższa jakość klienta, uczciwość i zaufanie” jako naszą zasadę i zyskujemy wysoką reputację znanej firmy krajowej i międzynarodowej firm, takich jak Cuisinart, Michael Kors, Sencor, Ford, Skyworth, Midea itp. Posiadamy ekskluzywną markę „Jinze”, zapewniamy również profesjonalne usługi OEM / ODM dla klientów. Mamy szczerą nadzieję, że będziemy z Tobą współpracować, a Twoja uprzejma wizyta będzie serdecznie witamy!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Kingze Development Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Jecci

Tel: 86-13928464665

Faks: 86-755-28906027

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)