Dom

Shenzhen Kingze Development Industrial Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Shenzhen Kingze Development Industrial Co., Ltd, założona w 2018 roku, jest działem handlu zagranicznego Huizhou Dongfengyuan Industrial Co., Ltd

  Huizhou Dongfengyuan Industrial Co., Ltd (w skrócie DFY) została założona w 2004 r. Z ponad 220 wykwalifikowanymi pracownikami. Istnieją dwie niezależne bazy produkcyjne o powierzchni ponad 40 000 metrów kwadratowych. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i przetwarzaniu części sprzętowych i produktów gotowych, a także do modeli wykonanych ręcznie. Nasze główne linie to: Artykuły kuchenne, Artykuły łazienkowe, Artykuły barowe, Produkty hotelowe, Produkty gospodarstwa domowego oraz artykuły związane z kawą itp.

  Jeśli chodzi o półprodukty, mamy możliwość wytwarzania odlewów stopowych, części do tłoczenia, części do rozciągania, części do tokarek, części wtryskowych i innych akcesoriów sprzętowych.

  DFY jest wyposażony w precyzyjną tokarkę CNC, komputer CNC, prasę hydrauliczną CNC, maszynę do spuszczania na pulpicie, spawarkę laserową, grawerkę laserową, maszynę do sitodruku, maszynę do polerowania i inny sprzęt produkcyjny i wtórny sprzęt do testowania. Oprócz maszyn, DFY uzyskało ISO9001 certyfikacja systemu jakości i brytyjska certyfikacja SEDEX.

  Satysfakcję klienta uważamy za ostateczny cel naszej usługi. Dzięki profesjonalnej technologii, doskonałej jakości i głębokiemu doświadczeniu w branży, utrzymujemy „Jakość na pierwszym miejscu, najwyższa jakość klienta, uczciwość i zaufanie” jako naszą zasadę i zyskujemy wysoką reputację znanej firmy krajowej i międzynarodowej firmy takie jak Cuisinart, Michael Kors, Sencor, Ford, Skyworth, Midea itp.

  Posiadamy ekskluzywną markę „Jinze”, zapewniamy również profesjonalne usługi OEM / ODM dla klientów. Mamy szczerą nadzieję, że będziemy z Tobą współpracować, a Twoja przyjazna wizyta będzie bardzo mile widziana!

 • OEM / ODM

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Kingze Development Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Jecci

Tel: 86-13928464665

Faks: 86-755-28906027

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)